Kosmetyki naturalne zrób to sam

Szukasz alternatywy dla drogeryjnych kosmetyków, których skład często wywołuje różnego rodzaju alergie skórne? Czujesz się zagubiona starając się wybrać z pośród wielu dostępnych na rynku produktów?

W tym artykule znajdziesz pomysły na kosmetyki z naturalnych składników, które możesz przygotować sama w domu. Dzięki temu będziesz miała pełną kontrolę nad ich składem, a twoje ciało będzie się cieszyć zdrową pielęgnacją. Większość osób ma problemy z rozszyfrowywaniem składu sklepowych produktów pielęgnacyjnych. Nie znają oznaczeń szkodliwych chemicznych konserwantów.

W efekcie czego kupują kosmetyki, które nie zawsze są odpowiednie dla ich skóry. Nie zdając sobie z tego sprawy codziennie nakładamy na siebie duże ilości szkodliwych substancji. Kończy się to zwykle brzydkim trądzikiem, alergią lub innymi problemami skóry. Rozwiązaniem tego problemu są kosmetyki naturalne DIY.


Uroda i zdrowie: http://tiny.cc/kosmetyki-m


W Internecie dostępnych jest coraz więcej przepisów na proste i szybkie w wykonaniu kosmetyki naturalne dla kobiet. Składniki do nich są łatwo dostępne w sklepach spożywczych lub w aptekach. Z pewnością każda z pań znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.