Co może odstraszyć naszych obserwatorów?

Zbieranie obserwatorów to żmudna praca i na początku może zupełnie nie przynosić efektów. Jednka kiedy uda nam się uzbierać naszą wymarzoną liczbę i stworzyć w miarę zgraną społeczność, dalej możemy ją stracić.

Jak pokazuje praktyka niejednego influencera, jedno złe słowo może całkowicie przekreślić naszą pracę i zepchnąć nas na margines. Jakie zachowania najbardziej szkodzą naszemu internetowemu wizerunkowi?

Wcale nie pozwól sobie na hipokryzję, Jeśli coś wyśmiewasz, nigdy sam tego nie rob. Nie mów też zachowań, które piętnujesz a nie stosuj podwójnych standardów. A gdyby to zrobisz, wcale nie mów, że zmieniłeś zdanie i nie próbuj wytłumaczyć, że twoja sytuacja jest inna. To właśnie Cię pogrąży. A kiedy ktoś wytknie Ci błąd, nie bój się do niego przyznać i przeprosić.

Artykuły o tej tematyce: https://wle.pisz.pl/abi1

Każdy popełnia błędy, ale tylko ludzie naprawdę zasługujący na szacunek potrafią głośno o tym znaczyć i okazać skruchę. Jeśli zaczniesz zarabiać na swoim charakterze i reklamować różne przedmioty czy usługi, koniecznie sprawdzaj na naszą rękę, czy nie jest toż oszustwo albo dropshipping. Nie osiąga niczego gorszego, niż reklamowanie scamu i przy okazji oszukiwanie swoich odbiorców. Jeśli coś takie zrobisz, nie tylko będzie się to za Tobą ciągnęło przez resztę kariery, ale stracisz zaufanie w oczach swoich obserwatorów, przez co możesz mieć problemy ze znalezieniem nowych i czystych współpraca, które będą dla Ciebie opłacalne.